Restaurace

+420 734 429 966

AKTUÁLNÍ INFO KE KORONAVIROVÉ SITUACI 

Ubytování v provozu bez omezení kapacity. Otevřeny vnitřní prostory restaurace i venkovní posezení.

Podmínky ubytování:

Při příjezdu je nutné předložit negativní PCR test absolvovaný nejdéle před 7 dny nebo antigenní test ne starší než 72 hodin.

Je možné také doložit preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem.

Po splnění podmínek se můžete ubytovat maximálně na 7 dní. Pokud chcete svůj pobyt prodloužit, musíte znovu splnit některou z výše uvedených podmínek nebo provést samotest.

Test je možné nahradit platným potvrzením o očkování nově s platností od 9.7., kdy od aplikace poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní. 

Dále do bodu o prodělané nemoci Covid-19 vyhovuje každý, kdo je v ochranné lhůtě 180 dní, ne více.

Podrobnější informace k opatření naleznete v odkaze:

covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test

 

 

Hotýlek Stonožka v Jeseníkách

Hotýlek Stonožka je nově zrekonstruovaný objekt bývalého Hotelu Stonožka, který byl přestavěn na rodinný hotýlek. Autobusová zastávka se nachází před budovou hotýlku. Možnost lázeňských procedur v Karlově Studánce. Ludvíkov se nachází ve velice výhodné poloze. Je vzdálený pouhé 4 km od Vrbna pod Pradědem, 3 km od Karlovy Studánky a 10 km od Pradědu. Oblast Jeseníky. V obci je víceúčelové hřiště (tenis, házená, volejbal) a dětské hřiště. Ubytování kapacita 37 míst včetně 3 sudových chatek, stravování v restauraci celodenní s možností parkování u hotýlku Wellness: v našem hotýlku můžete využít privátní sudovou vířivku.

Napsali o nás

Běžkotoulky, okolí Pradědu, Karlova Studánka, hotel Džbán

Penzion Stonožka