Restaurace

+420 734 429 966

AKTUÁLNÍ INFO KE KORONAVIROVÉ SITUACI 

Ubytování v provozu bez omezení kapacity. Otevřeny vnitřní prostory restaurace i venkovní posezení.

Podmínky ubytování:

Při příjezdu na hotel je nutné na recepci předložit negativní PCR anebo antigenní test ne starší než 72 hodin. Test je možné nahradit také platným potvrzením o očkování (od první dávky nejméně 22 dní) anebo o prodělání nemoci Covid-19 (pokud od prodělání neuplynulo více než 180 dní). Toto platí pro prvních 7 dní pobytu. V případě pobytu delšího než 7 dní je nutné test zopakovat alespoň samotestem.

Podrobnější informace k opatření naleznete v odkaze: mimořádné opatření 

Novinky:

Využili jsme toho, že je dle nařízení vlády zavřeno a budujeme pro Vás nový bazén, saunu a pivní lázně! Těšíme se na Vás! 

Hotýlek Stonožka v Jeseníkách

Hotýlek Stonožka je nově zrekonstruovaný objekt bývalého Hotelu Stonožka, který byl přestavěn na rodinný hotýlek. Autobusová zastávka se nachází před budovou hotýlku. Možnost lázeňských procedur v Karlově Studánce. Ludvíkov se nachází ve velice výhodné poloze. Je vzdálený pouhé 4 km od Vrbna pod Pradědem, 3 km od Karlovy Studánky a 10 km od Pradědu. Oblast Jeseníky. V obci je víceúčelové hřiště (tenis, házená, volejbal) a dětské hřiště. Ubytování kapacita 37 míst včetně 3 sudových chatek, stravování v restauraci celodenní s možností parkování u hotýlku Wellness: v našem hotýlku můžete využít privátní sudovou vířivku.

Běžkotoulky, okolí Pradědu, Karlova Studánka, hotel Džbán

Penzion Stonožka