Restaurace

+420 734 429 966


AKTUÁLNÍ INFO KE KORONAVIROVÉ SITUACI  

Podmínky ubytování

22.11. vstupuje v platnost nové opatření, které umožňuje vstup do provozoven služeb pouze osobám očkovaným a osobám, které prodělaly onemocnění covid-19 před méně než 180 dny, ale uběhla u nich doba izolace. Negativním výsledkem RT-PCR testu (absolvovaný nejdéle před 72 hod.) se budou moci prokázat pouze předem specifikované skupiny, které mají výjimku:

a) osoby mladší 18 let

b) osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů nechat očkovat

c) osoby, které jsou v procesu očkování (neuplynula doba 14 dnů od poslední dávky obdržené vakcíny)

 

Od 22.11. bude v souvislosti s prokázáním bezinfekčnosti platit výjimka možnosti prokázání se PCR testem (ne starším než 72hod.), pro ubytované osoby z důvodu pracovní cesty, potřeby péče o jinou osobu, osobě má být poskytnuta zdravotní služba a již ubytovaným osobám (před nařízením změn).

 

Podrobnější informace ohledně opatření naleznete zde v odkaze:

covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test 

Hotýlek Stonožka v Jeseníkách

Hotýlek Stonožka je nově zrekonstruovaný objekt bývalého Hotelu Stonožka, který byl přestavěn na rodinný hotýlek. Autobusová zastávka se nachází před budovou hotýlku. Možnost lázeňských procedur v Karlově Studánce. Ludvíkov se nachází ve velice výhodné poloze. Je vzdálený pouhé 4 km od Vrbna pod Pradědem, 3 km od Karlovy Studánky a 10 km od Pradědu. Oblast Jeseníky. V obci je víceúčelové hřiště (tenis, házená, volejbal) a dětské hřiště. Ubytování kapacita 37 míst včetně 3 sudových chatek, stravování v restauraci celodenní s možností parkování u hotýlku Wellness: v našem hotýlku můžete využít privátní sudovou vířivku.

Napsali o nás

Běžkotoulky, okolí Pradědu, Karlova Studánka, hotel Džbán

Penzion Stonožka